Internet rychlý jako šelma …

STAVÍME OPTICKÉ SÍTĚ

Volejte zdarma

800 753 753

Optický internet do každé obce

Jaké výhody přináší optika v obci?

Chytrá obec

Díky optické síti se vaše město nebo obec stane moderním a bezpečným místem, pro pohodlný život.

 • možnost vzdálených odečtů vody, plynu a elektřiny
 • zajištění bezpečnosti obce díky kamerovým systémům na potřebných místech (parkoviště, veřejné prostory), napojení na IZS
 • úspora nákladů na serverové technologie využitím cloudových řešení
 • podpora zaměstnanosti – umožní občanům pracovat stabilně z domova
 • chytřejší řízení dopravy, možnost chytrého parkování

Moderní domácnost

Optický kabel přivedeme až do zásuvky u vás doma.

 • brouzdání po internetu rychlostí až 2 Gb/s (v budoucnu až 10Gb/s)
 • maximální surfování, ale také sledování nadčasové TV, která nabízí více než 150 programů s přehráváním až 7 dní zpětně
 • jednoduché a bezproblémové propojení všech zařízení
 • váš dům bude jednou pro vždy připojen k nejmodernější síti, což mu zvýší jeho hodnotu
 • už nebudete nikdy ničím omezeni

Prosperující firmy

S optikou můžete využít nových možností a zvýšit tak efektivnost firmy. Díky přenosu dat po optickém kabelu získáte:

 • v současné době nejkvalitnější připojení k internetu, ničím neomezené
 • vaše firma nemusí mít sídlo jen ve velkých městech nebo průmyslových zónách, kde je optická síť. Ale i v malé obci můžete podnikat v čemkoli, provozovat e-shopy, využívat cloudové služby, provozovat videokonference, umožňovat zaměstnancům pracovat na dálku
 • vysokorychlostní kabelové připojení dvou i více poboček firmy

Postavme optiku společně

Jak?

Stavíme optické sítě v koordinaci s realizací uložení elektrického vedení, zavedení nebo úpravy trasy vodovodu, úpravy veřejných prostor a dalších projektů. Vždy klademe důraz na kvalitu provedené práce. Všechny projekty provádějí, projektují a dozorují profesionálové s letitou praxí v oboru.

Kdy?

Nejlepší možnost, kdy zavést do obce optické sítě je využití již domluveného zásahu jako je například uložení elektrického vedení a spojit tak dva projekty najednou. Tím zajistíme efektivitu práce a obci odpadají díky tomu další zásahy po několika letech. V případě, že přemýšlíte o zavedení vysokorychlostního internetu do vaší obce, neváhejte nás kontaktovat a vše společně probereme.

Nejrychlejší internet

Není nic rychlejšího než světlo. V kabelu se nachází spousty optických vláken. Do každého z nich blikají LED světla o vysokých frekvencích a přenáší obrovská množství dat.

Nejmodernější technologie

Celý internet je postaven na optických sítích. Nyní máte možnost zavedení až k Vám domů. Nasedněte s námi na superrychlý internet 21. století a užívejte si nadčasovou rychlost!

Nejspolehlivější připojení

Optické připojení funguje vždy, nezávisle na počasí a povětrnostních podmínkách. Nejnižší doba odezvy a vysoká kapacita je u optiky samozřejmostí.

Naše společnost ARENIS s.r.o. je provozovatelem sítě Internet Hned. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci a akvizicím patří do naší rodiny společnosti Radynet s.r.o., AGONA systems s.r.o., ITexpres s.r.o., Komplet NET s.r.o., VoiceBowNet, s.r.o., RowNet s.r.o. a SVOJNET s.r.o. Společnosti rovněž provozují internetové a ICT služby.

Patříme mezi nejdéle fungující společnosti na trhu. Internetové a televizní služby pro Vás poskytujeme téměř 20 let.

Mezi naše další významné aktivity patří projektování a výstavba optických sítí. Stavíme nejen meziměstské páteřní sítě, ale i metropolitní optické sítě, na které připojujeme naše zákazníky.

Provozujeme rozsáhlé sítě napříč Plzeňským krajem. K jejich výstavbě používáme nejmodernější technologie, které zajišťují kvalitní vysokorychlostní připojení do tisíců domácností a firem.

Díky všem moderním trendům a zejména díky bezvadnému týmu našich kolegů se naše společnost drží na špičce v našem segmentu.