Internet rychlý jako šelma …
  1. Rady a tipy, jak zvládnout home office

Rady a tipy, jak zvládnout home office

 

I práci z domova si můžete užít a využít tak své schopnosti na maximum. Kvalita a stabilita připojení je základ. My jsme pro vás maximálně posílili naši síť a věříme, že kvalita služeb vám pomůže 🙂

Připojte se kabelem do routeru

Důležité je, připojit se přes kabel. Tím zajistíte max. rychlost a stabilitu připojení. V případě, že to není možné, sedněte si tam, kde má váš wi-fi router dostatečný signál. Naše síť je maximálně posílena. Využíváme nejnovější technologie, díky kterým zajišťujeme kvalitu a stabilitu služeb. 
Napište nám, pomůžeme

Vyberte správný tarif

Koronavirovou situaci nikdo nečekal, a tak není divu, že většina z vás má nastavené tarify, které standardně fungují, ale nyní se objevují problémy. Je to tím, že základní tarif není připravený na provozování webmeetingů a sledování programů na IPTV současně. 
Máme pochopení pro danou situaci a rádi vám rychlost na vybrané období navýšíme. 
Napište nám, pomůžeme

Využijte technologie na maximum

Udržujte komunikaci. Přejděte do režimu, kde je spolupráce na dálku standard. Berte ji spolu s technologiemi, které ji umožňují, jako něco, co už dne s k práci patří. Nejlepším způsobem jak zvládnout spolučinnost s ostatními kolegy nebo s klienty je využívání videokonferencí. Doporučujeme např. nástroje od Googlu jako je Hangouts Meet nebo třeba Skype. 
Napište nám, pomůžeme

Zabavte děti programem od Disney

Pro Vaše děti máme přichystaný televizní balíček, se kterým se rozhodně nebudou nudit. Zabavte děti, aby vás při práci nerušily. Připravte jim zábavný pohádkový program. 
Napište nám, pomůžeme

Sestavte si denní plán

Sepište si úkoly, které musíte do konce dne splnit a postupně odškrtávejte. Pro task management je skvělé třeba Trello. V reakci na koronavirus se navíc někteří poskytovatelé rozhodli nabídnout firmám část jejich placené verze zdarma 🙂
Napište nám, pomůžeme

Zavřete nepotřebné aplikace

Mějte na počítači otevřené pouze programy, které potřebujete k práci. Pomůže vám to udržet pozornost a soustředit se na pracovní úkoly. V případě, že váš počítač není v kondici, rádi provedeme diagnostiku a navrhneme nejlepší řešení opravy. Nebo zařídíme nový za nízké ceny.
Napište nám, pomůžeme

staráme se o vás

Naší síť jsme připravili tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Prozkoumat tarify

Zavoláme vám Zpět

Vyzkoušejte nás nezávazně ZDARMA

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
    Do 24 hodin můžete být připojeni.